Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja prywatna” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Tadeus Puchałka”

 

Czasopismo-Siedem groszy, 1936 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja prywatna, Słowa kluczowe: Dziennik ilustrowany dla wszystkich o wszystkim Siedem Groszy Nr 122


Dziennik ilustrowany dla wszystkich o wszystkim Siedem Groszy Nr 122 z poniedziałku 4 maja 1936 r. zawiera wiadomości ze świata oraz sensacyjne powieści. Na pierwszej stronie zawiera artykuł "Śląsk swoim bohaterom", w którym opisana jest manifestacja narodowa z okazji 15 rocznicy wybuchu powstania która odbyła się na placu targowym w Katowicach.


Nazwa dokumentu: Czasopismo-Siedem groszy, 1936 r.
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja prywatna
Teczka (jednostki archiwalna): Tadeus Puchałka
Numer ID: CATL 56 J / 2.1.46
Sygnatura: brak
Autor: Redakcja Katowice
Data wytworzenia: 1836-05-04
Wytwórca: Redakcja Katowice
Miejsce wytworzenia: Katowice
Typ dokumentu: czasopismo
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna Biblioteka Publiczna w Gierałtowicach; Tadeusz Puchałka
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Dziennik ilustrowany dla wszystkich o wszystkim Siedem Groszy Nr 122
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Tadeus Puchałka"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.