Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Wspomnienia i relacje » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejsca związane z regionem” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Miejsca związane z regionem”

 

Szybowiec 'Halny'. Rok produkcji 1971.

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejsca związane z regionem, Słowa kluczowe: Szybowiec ''Halny''. Rok produkcji 1971. Lotnisko w Gliwicach


Szybowiec ''Halny''. Rok produkcji 1971. Jedyny egzemplarz na świecie, już nie długo będzie latał mówi pan Witold. Miejsce - Lotnisko w Gliwicach


Nazwa dokumentu: Szybowiec 'Halny'. Rok produkcji 1971.
Dział: Wspomnienia i relacje
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejsca związane z regionem
Teczka (jednostki archiwalna): Miejsca związane z regionem
Numer ID: CATL 56 E / 7.1.6
Sygnatura: brak
Autor: Tadeusz Puchałka
Data wytworzenia: 2012-00-00
Miejsce wytworzenia: Gliwice
Typ dokumentu: fotografia
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Szybowiec ''Halny''. Rok produkcji 1971. Lotnisko w Gliwicach
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Miejsca związane z regionem"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.