Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Wspomnienia i relacje » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Miejsca związane z regionem” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Miejsca związane z regionem”

 

Zaproszenie na uroczystość odsłonięcia pomnika ofiar obozu hitlerowskiego pomordowanych w Niebowowicach w 1939 r.

Kolekcja (zbiór/zespół): Miejsca związane z regionem, Słowa kluczowe: Zaproszenie na uroczystość odsłonięcia pomnika ofiar obozu hitlerowskiego pomordowanych w Niebowowicach w 1939 r


Pierwszy pomnik upamiętniający miejsce zbrodni w nieborowickich lasach we wrześniu 1939 r.został odsłonięty 17.10.1981 r. o godz. 11:00


Nazwa dokumentu: Zaproszenie na uroczystość odsłonięcia pomnika ofiar obozu hitlerowskiego pomordowanych w Niebowowicach w 1939 r.
Dział: Wspomnienia i relacje
Kolekcja (zbiór/zespół): Miejsca związane z regionem
Teczka (jednostki archiwalna): Miejsca związane z regionem
Numer ID: CATL 56 E / 7.1.7
Sygnatura: brak
Autor: Komitet Gminny PZPR w Pilchowicach
Data wytworzenia: 1981-10-17
Miejsce wytworzenia: Pilchowice
Typ dokumentu: zaproszenie
Język: pol
Powiązania: CATL 56E/7.411
Prawa do dysponowania publikacją: Gminna BibliotekaPubliczna w Gieraltowicach; Urząd Gminy w Pilchowicach
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Zaproszenie na uroczystość odsłonięcia pomnika ofiar obozu hitlerowskiego pomordowanych w Niebowowicach w 1939 r
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Miejsca związane z regionem"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.